БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Місцева прокуратура викрила незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах

Броварською місцевою прокуратурою за результатами досудового розслідування скеровано до Іванківського районного суду Київської області кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 КК України.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що на території Іванківського району Київської області поблизу річки «Тетерів» двоє осіб будучи обізнаними у виробничих процесах спрямованих на отримання партій психотропних речовин за відповідною технологією намагалися виготовити психотропну речовину, обіг якої заборонено – амфетамін.

З метою реалізації вказаного умислу особи К. та А. завчасно придбавши та взявши з собою двохмісний резиновий човен погрузили та припливли на безлюдну частину берега річки «Тетерів» Іванківського району Київської області, де встановили обладнання для технологічного процесу вироблення психотропної речовини та почали спільно її виготовляти.

Вказані особи були затриманні на місці вчинення кримінального правопорушення під час здійснення незаконних дій по виробництву, виготовленню та зберіганню з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах.

На даний час судовий розгляд у даному кримінальному провадженні триває.

Особи обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах, вчиненим за попередньою змовою групою осіб).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Добавить комментарий