БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Місцева прокуратура вимагає повернути до комунальної власності землі водного фонду в м. Бровари з чужого незаконного володіння вартістю майже 300 тис грн

Установлено, що рішенням Броварської міської ради у 2009 році передано у власність громадянці земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Бровари площею 0,1 га вартістю майже 300 тис грн.

Згодом, на підставі вказаного рішення міської ради громадянка отримала державний акт на право власності на земельну ділянку та в подальшому перепродала іншій особі.

Втім, передача земельної ділянки у власність відбулась в порушення вимог земельного та водного законодавства, оскільки частина землі накладається на прибережну захисну смугу озера, у той час, як на землях водного фонду забороняється будівництво будь-яких об’єктів, крім берегоукріплення.

Зважаючи на виявлені порушення, Броварською місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов про визнання незаконним і скасування рішення міської ради та витребування до комунальної власності м. Бровари земельної ділянки водного фонду з чужого незаконного володіння.

Добавить комментарий