БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

На ґрунті ревнощів у Броварському районі сталося вбивство, особу засуджено до 8 років позбавлення волі

Стаття 3 Конституції України визначає Людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку в Україні найвищою соціальною цінністю.

Однак, значна кількість злочинів проти життя та здоров’я особи вчиняються саме на ґрунті миттєвих емоційних сплесків, які не кожна особа може в собі перебороти, починає розвивати їх, фантазуючи і перебільшуючи ситуацію до катастрофічних масштабів.

Нажаль, усвідомлення особою вчиненого, зазвичай відбувається після скоєння злочинного протиправного діяння, за яке вона має понести відповідальність.

Так, в одному із населених пунктів Броварського району Київської області між громадянкою Р. та громадянкою П. на ґрунті ревнощів виник конфлікт, який переріс у бійку, під час якої громадянка Р нанесла громадянці П. удар правим кулаком в обличчя, від якого остання впала.

Після цього, громадянка П. підвелася і між вказаними особами виникла штовханина, під час якої одна одну перемістилися на східцевий майданчик першого поверху багатоквартирного будинку, де громадянка Р. продовжувала наносити удари останній від яких та впала.

Продовжуючи свій злочинний умисел направлений на умисне протиправне заподіяння смерті громадянці П., діючи умисно, громадянка Р. підійшовши зі спини, та обхопивши шию останньої лівою рукою, використовуючи фізичну силу лівої руки здавила шию, чим спричинила тілесні ушкодження, які призвели до настання смерті останньої, а саме, від механічної асфіксії внаслідок здавлення шиї тупим предметом (рукою), що згідно висновку експерта знаходяться у прямому причинному зв’язку з настанням смерті.

Таким чином, громадянка Р. обвинувачується у вчиненні умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині (вбивстві), тобто у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Вироком Броварського міськрайонного суду від 13.03.2017 громадянку Р. визнано винною у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 8 років.

Добавить комментарий