БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Очільник Броварської прокуратури Андрій Котяш привітав дітей, які опинилися в складних життєвих умовах Броварщини, Іванківщини та міста Славутич з Днем Святого Миколая

Новорічні свята – це час сімейних цінностей, див та подарунків. Незалежно як ми провели рік, кожний у ніч святого Миколая підсвідомо очікує на диво.  Діти – перші мрійники серед нас!

 

Сьогодні, 19 грудня, з нагоди улюбленого свята дітей – Дня Миколая Чудотворця,  прокурори, на чолі з очільником Броварської місцевої прокуратури Андрієм Котяшем, відвідали дитячі будинки та школи Броварщини, Іванківщини та міста Славутич.

25593688148435379211058

За ініціативи Андрія Котяша для 20 дітей, які опинилися в складних життєвих умовах організовано безкоштовний похід в аквапарк в м. Бровари.

 

Крім того, працівники прокуратури відвідали дітей-сиріт  КВНЗ КОР «Броварське вище училище фізичної культури», вихованців дитячих будинків «Надія», що у Броварському районі, «Центр захисту дітей», що у м. Славутич та два дитячих будинки сімейного типу, що на Іванківщині.

255646145700798

Разом з тим, прокурори вітали дітей в Центру соціально-психологічної адаптації «Пролісок», що у Поліському районі Київської області.

 

Від святого Миколая Броварська місцева прокуратура дарувала дітям солодощі, фрукти, іграшки, канцелярське приладдя, спортивний інвентар, книжки, засоби гігієни та інші найнеобхідніші речі.

Добавить комментарий