БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

П’яного водія, який втік після скоєння ДТП при цьому залишив потерпілу в небезпеці від чого остання померла, притягнуто до кримінальної відповідальності, злочинець перебуватиме за гратами 5 років

Встановлено, що 28-річний чоловік перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння сів за кермо свого автомобіля та грубо порушуючи вимоги пунктів 2.3 б), д), 2.9. а), 10.1 та 12.3 Правил дорожнього руху допустив наїзд на жінку.

 

Після наїзду на пішохода п’яний водій втік з місця події залишивши останню в небезпеці, при цьому не вжив жодних заходів щодо надання першої медичної допомоги потерпілій, не викликав карету швидкої медичної допомоги, не повідомив про дорожньо-транспортну пригоду органи поліції, тобто байдуже поставився до наслідків для останньої. Таким чином, порушив не лише норми закону, а і загальновизнані норми моралі.

 

У результаті дорожньо-транспортної пригоди потерпіла отримала тілесні ушкодження, від яких загинула на місці події.

 

Дії горе-водія органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілої) КК України та за ч. 1 ст. 135 (завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебувала в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження внаслідок безпораднього стану, якщо той, хто залишив без допомоги, сам поставив потерпілого в небезпечний стан) КК України

 

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури, злочинця визнано винним у своєї інкримінованих йому кримінальних правопорушень та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Добавить комментарий