БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Представництво інтересів держави у сфері земельних відносин

Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави, визначається у ст.14 Конституції України. У зв’язку з цим, прокуратурою приділяється особлива увага представництву інтересів держави у сфері земельних відносин.

Відповідно до положень ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», представництво прокурором інтересів держави в суді полягає у здійсненні процесуальних та інших дій, спрямованих на захист інтересів держави, у випадках та порядку, встановлених законом.

Керуючись п. 1 ч. 6 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», керівником Броварської місцевої прокуратури заявлено позов в інтересах держави в особі Красилівської сільської ради Броварського району Київської області до Товариства з обмеженою відповідальність «Квіти –Сервіс» про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 4,000 га та стягнення заборгованості у розмірі 237 820 грн.

Варто зазначити, що вказана земельна ділянка була передана у користування ТОВ «Квіти-Сервіс» на підставі договору оренду у 2004 році. Однак, з 2013 року Товариство припинило перерахування орендної плати за користування вищезгаданою земельною ділянкою, чим порушило умови договору.

Красилівська сільська рада неодноразово зверталася до виконавчих органів Товариства з вимогою про сплату заборгованості. Однак, звернення були залишені поза увагою, не зважаючи на те, що земельна ділянка продовжувала використовуватись ТОВ «Квіти –Сервіс» для ведення господарської діяльності.

Вищенаведені факти свідчать про очевидні порушення інтересів держави у сфері земельних відносин з боку Товариства з обмеженою відповідальність «Квіти –Сервіс».

Необхідно зазначити, що, у разі задоволення Господарським судом Київської області позовних вимог керівника Броварської місцевої прокуратури, земельну ділянку площею 4,000 га буде повернуто на користь територіальної громади села Красилівка Броварського району Київської області, а грошові кошти перераховані до бюджету.

Добавить комментарий