БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Прокурор довів свою позицію щодо необхідності скасування рішення органу місцевого самоврядування, яке прийнято з порушенням вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Актуальним залишається питання запобігання та протидії правопорушенням, пов’язаним з корупцією.

Так, Броварською місцевою прокуратурою встановлено підстави для представництва інтересів держави в суді до Погребської сільської ради Броварського району про визнання протиправним та скасування рішення сесії Погребської сільської ради Київської області «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».

Факт корупційного правопорушення, а саме, прийняття вказаного рішення в умовах реального конфлікту інтересів, встановлено Постановою Броварського міськрайонного суду Київської області від 23.05.2016, яка набрала законної сили та є чинною.

Разом з тим, в силу положень ч. 1 статті 67 Закону України «Про запобігання корупції», нормативно-правові акти, рішення, видані (прийняті) з порушенням вимог вказаного Закону, підлягають скасуванню.

Оскільки органи місцевого самоврядування самостійно не скасували рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», прокурор в порядку вимог ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», звернувся до суду із позовом про його скасування.

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2016 року відмовлено у задоволенні адміністративного позову.

Проте, оскаржуючи рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку, прокурор довів свою позицію щодо необхідності скасування рішення органу місцевого самоврядування, яке прийнято з порушенням вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Наразі, апеляційну скаргу прокурора задоволено, постанову Київського окружного адміністративного суду від 10.11.2016 – скасовано, ухвалено нову постанову, якою позовні вимоги керівника Броварської місцевої прокуратури задоволено.

Добавить комментарий