БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Стан додержання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Іванківському районі Київської області на січень 2016 року

За результатами перевірки додержання вимог Закону України ,,Про запобігання корупції”, проведеної Іванківським відділом Броварської місцевої прокуратури Київської області встановлено, що деякі посадові особи Державної лісової охорони, здійснюючи функції представника влади зі спеціальними повноваженнями та будучи суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення, приймали участь у місцевих виборах в якості членів дільничної виборчої комісії, за результатами чого отримали додатковий прибуток, чим порушили обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.
У зв’язку з зазначеним фактом, стосовно 4 посадових осіб Броварською місцевою прокуратурою складено протоколи про вчинення ними адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вказані протоколи скеровано до Іванівського районного суду Київської області для розгляду по суті.

Добавить комментарий