БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Суд погодився з доводами прокурора та зобов’язав боржника повернути до міського бюджету кошти у сумі понад 0,3 млн грн

Броварською місцевою прокуратурою встановлено підстави для представництва інтересів держави в суді в особі управління комунальної власності Броварської міської ради Київської області.

 

Встановлено, що управлінням комунальної власності Броварської міської ради укладено договір оренди з одним із підприємцем та передано в оренду нежитлове приміщення загальною площею 285,0 кв.м., яке розташовано у м. Бровари

 

Орендар за умовами договору зобов’язувався своєчасно і в повному обсязі сплачувати орендну плату незалежно від наслідків господарської діяльності. Проте, порушуючи умови договору та норми законодавства, нехтуючи листи-претензії управління комунальної власності заборгував до місцевого бюджету понад 0,3 млн. грн., яку не сплатив і після закінчення дії договору.

 
Крім того, достовірно знаючи за свої боргові зобов’язання жінка припиняє свою підприємницьку діяльність за власним рішень, що підтверджувалося відомостями Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

 
Таким чином жінка хотіла уникнути сплати боргу до місцевого бюджету, однак забула одну законодавчу норму в якій йде мова про те, що фізична особа — підприємець відповідає за зобов’язаннями, пов’язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення.

 
З огляду на викладене, суд погодився з обґрунтуванням позовних вимог прокурора та зобов’язав жінку сплатити до місцевого бюджету міста Бровари заборгованість за орендну плату у сумі понад 0,3 млн грн.

Добавить комментарий