БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

У Броварах припинили розповсюдження «елітного» фальсифікату

Броварською місцевою прокуратуроюу рамках кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України спільно з працівникамислідчого відділу ФР Броварської ОДПІ та ГУ ДФС у Київській області виявили та припинили у місті Бровари підпільне виробництво елітних алкогольних напоїв.

У результаті проведених обшуків у місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілях, на яких його перевозили, з незаконного обігу вилучили 118 літрів (11,78 дал) прозорої рідини з характерним запахом спирту, 572 літри (57,215 дал) фальсифікованих елітних напоїв, 2491 марку акцизного збору з ознаками підробки та обладнання, що забезпечувало масове виробництво алкоголю (насоси, лійки, спиртометри, ароматизатори, діжки, пусті «бег-ін-бокс»).

Так, на готову продукцію клеїли підроблені акцизні марки Російської Федерації та України. Алкоголь розливали в «бег-ін-бокси» і скляну тару. Ця продукція завдяки розгалуженій мережі інтернет-сайтів реалізовувалась на території Київської області та інших регіонах України.

Загальна сума вилучених речей складає  майже 500 тис. гривень.

Крім того, встановлено інтернет-мережу зі збуту цього фальсифікату. Правоохоронці припинили діяльність 10 веб-сайтів.

30 листопада 2016 року Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно громадянина Р за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

Добавить комментарий