БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За актом реагування Броварської місцевої прокуратури один з начальників районного відділу з питань пробації Київщини отримав догану

Броварською місцевою прокуратурою протягом поточного року вивчався стан дотримання органами пробації вимог законів при виконанні кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Встановлено, що службові особи одного з районних відділів з питань пробації Київщини соціально-виховну роботу із деякими засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі не проводили, індивідуальні плани роботи не складали, необхідну обов’язкову інформацію про засуджених не отримували.

При цьому, службові особи обмежуються лише профілактичними бесідами із засудженими, які носять формальний характер.

Крім того, встановлено ряд інших порушень, що свідчить про неналежне здійснення контролю з боку керівництва одного з районного відділу з питань пробації за поведінкою засудженої особи, щодо виконання нею покладених судом обов’язків, та не допущення порушень в майбутньому.

За результатами прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, Броварською місцевою прокуратурою начальнику Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції внесено вказівку про усунення зазначених порушень кримінально-виконавчого законодавства, причин та умов, що їм сприяють.

Наразі, начальника районного відділу з питань пробації Київщини притягнуто до дисциплінарної відповідальності та оголошено догану.

Добавить комментарий