БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За клопотанням Броварської місцевої прокуратури рецидивіста – наркомана повернуто до в’язниці за новий злочин

Встановлено, що 35-річний чоловік, маючи не зняту та не погашену у встановлений законом строк судимість за вчинення злочину, пов’язаного з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин, перебуваючи на іспитовому терміні, вчинив повторно новий умисний злочин.

 

Так, рухаючись на автомобілі марки «Mitsubishi», моделі «Grandis», по Броварському району на узбіччі автодороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, побачив дикоростучі наркотиковмісні рослини конопель.

 

В подальшому, достовірно знаючи, що конопля є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено, зірвав його, помістив на двигун автомобіля. Після чого, в салоні авто руками подрібнив раніше зірвані рослини конопель виготовши наркотичний засіб канабіс, який помістив до своєї шкіряної сумки, без мети збуту.

Канабіс, згідно Списку №1 «Особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено» в таблиці І «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 №770 (із змінами), є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено.

 

Броварською місцевою прокуратурою злочинцю повідомлено про підозру у  вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 2  ст. 309 (придбання, виготовлення, перевезення та зберігання наркотичних засобів, без мети збуту, вчиненому повторно) КК України.

 

Наразі, рецидивісту обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Досудове розслідування триває.

 

 

Добавить комментарий