БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури чоловіка, який незаконно заволодів транспортним засобом засуджено до чотирьох років позбавлення волі

Встановлено,  що у березня 2016 року, раніше судимий чоловік разом із своїм знайомим перебуваючи біля одного із готелів у м. Бровари, вирішили незаконно заволодіти автомобілем марки «Део» моделі «Ланос», що знаходився поруч з готелем.

 

Так, останні вступивши в злочинну змову між собою щодо незаконного заволодіння вказаним транспортним засобом та скориставшись тимчасовою відсутністю власника авто, викрали ключі.

 

Після чого, обвинувачений сів за кермо, завів двигун та разом зі своїм знайомим поїхали у невідомому напрямку, тим самим умисно, протиправно і незаконно заволоділи авто, розпорядились ним за власним розсудом, завдавши своїми незаконними діями потерпілому майнової шкоди.

 

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся, та добровільно відшкодував потерпілому завданих злочином матеріальних збитків.

 

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури суд визнав винним обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України, і призначити йому узгоджене сторонами покарання, з застосуванням ст. 69 КК України, у виді 4 років позбавлення волі.

Добавить комментарий