БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури до адміністративної відповідальності притягнуто одного із посадових осіб державного підприємства за несвоєчасне без поважних причин подання декларації за минулий рік

Встановлено, що посадова особа одного з державних підприємств – юридичної особи публічного права, тобто будучи суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вчинила правопорушення, пов’язане з корупцією у сфері електронного декларування, а саме несвоєчасно, без поважних причин, подала електронну декларацію.

 

Так, суд визнав достатніми докази зібрані УЗЕ у Київській області ДЗЕ НП України відносно суб’єкта декларування та погодився з доводами прокуратури, що вказаний строк останній пропустив без поважних причин.

 

За участі прокурора Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури до адміністративної відповідальності притягнуто суб’єкта декларування за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) КУпАП.

 

Правопорушник має сплатити в дохід держави штраф в розмірі 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 360 грн.

 

Добавить комментарий