БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури до Державного бюджету України повернуто понад 1 млн. грн.

В листопаді минулого року слідчим відділом фінансових розслідувань Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом ухилення від сплати податку на додану вартість, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у значних розмірах.

Після проведення всіх необхідних слідчо-розшукових заходів, в лютому 2017 року директору одного з підприємств міста Бровари, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212 КК України, після чого правопорушником відшкодовано шкоду, завдану державі у розмірі понад 1 млн. грн.

Оскільки, директор підприємства-боржника вперше ухилився від сплати податків, повністю сплатив суму несплаченого податку та відшкодував шкоду, завдану державі, прокурором Броварської місцевої прокуратури в порядку ч. 4 ст. 212 КК України скеровано до Броварського міськрайонного суду Київської області клопотання про звільнення директора підприємства від кримінальної відповідальності.

Добавить комментарий