БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури недобросовісного Забудовника зобов»язано сплатити до місцевому бюджету Богданівської сільської ради пайову участь у розмірі 75 тис грн

Як повідомлялося раніше, Броварською місцевою прокуратурою виявлено чергового забудовника, який сподівався уникнути відповідальності за порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності на території Богданівської сільської ради.

 

Так, один із Забудовників отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації так і не взяв участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів вказаної територіальної громади у вигляді пайової участі у розмірі 75 тис. грн.

 

Законодавець визначив, що навіть після введення об’єкта до експлуатації та неукладення договору про пайову участь, забудовник зобов»язаний відшкодувати збитків у вигляді упущеної вигоди.

 

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури суд погодився з доводами прокурора та зобов»язав товариство відшкодувати збитки місцевому бюджету Богданівської сільської ради у розмірі 75 тис. грн.

 

 

Робота на вказаному напрямку триває.

Добавить комментарий