БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури особи, яких засуджено за незаконне зайняття гральним бізнесом на території Київщини, сплатять до державного бюджету понад 0,5 млн грн

Броварська місцева прокуратура відстояла свою позицію, суд погодився з доводами прокурора та визнав винними двох чоловіків та жінку, які облаштували підпільні гральні зали на території міста Бровари та Броварського району з метою надання доступу до азартних ігор.

 

Обвинуваченим призначено покарання у виді штрафу в розмірі 10 000 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 000 тисяч гривень кожному.

 

Нагадаємо, що у липні поточного року за процесуального керівництва прокурорів Броварської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти відносно зловмисників за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2  (незаконне зайняття гральним бізнесом) КК України.

 

В рамках кримінального провадження правоохоронцями проведено 8 санкціонованих обшуків в ході яких вилучено записи з «чорновою» бухгалтерією, у яких відображені прибутки від грального бізнесу, боргові розписки, 28 гральних автоматів, грошові кошти та інше обладнання.

Добавить комментарий