БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури рецидивісту повідомлено про підозру у вчиненні відкритого викрадення чужого майна, поєднаного з насильством, який наразі під вартою.

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно 34 річного неодноразово судимого за злочини проти власності броварчанина.

Встановлено, що рецидивіст проїжджаючи на авто поблизу одного із населених пунктів Броварського району, на узбіччі автомобільної дороги, згодився підвезти жінку. Після чого, з’їхав з дороги, зупинив авто та зачинивши замки на дверцятах почав наносити пасажирці чисельні удари кулаками рук по голові та тілу.

У подальшому, подолавши опір потерпілої, дістав з сумки гаманець, з якого відкрито викрав грошові кошти, зірвав золоті прикраси та забрав мобільний телефон, чим спричинив жінці матеріальну шкоду у сумі понад 10 тисяч гривень. Далі, відчинив дверцята свого автомобілю та відпустив пасажирку.

Злодію повідомлено про підозру у вчинені відкритого викрадення чужого майна (грабіж), поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчиненому повторно, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України.

За клопотанням місцевої прокуратури кривднику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 6 років.

Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий