БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури справу відносно чоловіка, який шляхом обману отримав фіктивний документ та використав його в суді для стягнення з третіх осіб грошових коштів у сумі 80 000 доларів США, направлено на новий розгляд

Броварською місцевою прокуратурою у 2015 році скеровано обвинувальний акт відносно 50-річного чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України, зокрема, останній звернувся до відділу кадрів «Консультативно — діагностичний центр  № 2 Дарницького району м. Києва» з умислом, направленим на отримання неправдивої довідки щодо його перебування на робочому місці у певний період часу.

 

Після її отримання, обвинувачений надав до Броварського міськрайонного суду Київської областіапеляційну скаргу в цивільній справі, до якої умисно додав фіктивний документ із завідомо неправдивою інформацією, з метою використання даної довідки для стягнення з третіх осіб грошових коштів у сумі 80 000 доларів США.

 

Вироком Броварського міськрайонного суду Київської області у 2016 році чоловіка визнано невинуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України, та виправдано за недоведеністю, що в його діянні наявний склад даного злочину.

 

Ухвалою Апеляційного суду Київської області від 12 липня 2016 року вирок місцевого суду щодо зловмисника залишено без зміни.

 

Наразі, за принципової позиції Броварської місцевої прокуратури ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасовано рішення судів першої і апеляційної інстанцій та призначено новий розгляд у суді першої інстанції.

 

Довідка: санкція частини 4 статті 358 КК України передбачає штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років.

Добавить комментарий