БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За сприяння органів прокуратури, на користь територіальної громади села Бобрик Броварського району повернуто земельну ділянку площею 8,000 га

Земельна ділянка, площею 8,000 га на підставі договору оренди перебувала у користуванні ТОВ «Сєвєрінвестпродукт». Однак, Товариство ухилялось від виконання умов договору що, як наслідок, призвело до порушення інтересів держави у сфері земельних відносин.

Керівником Броварської місцевої прокуратури  заявлено позов в інтересах держави в особі Бобрицької сільської ради Броварського району Київської області до Товариства з обмеженою відповідальність «Сєвєрінвестпродукт» про  розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення заборгованості.

Господарським судом Київської області позовні вимоги керівника Броварської місцевої прокуратури задоволено у повному обсязі.

Таким чином, за сприяння органів прокуратури, на користь територіальної громади села Бобрик Броварського району Київської області повернуто земельну ділянку  площею 8,000 га, а до бюджету будуть перераховані  грошові кошти у розмірі 326 200 грн.

Добавить комментарий