БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За умисне вбивство своєї новонародженої дитини відразу після пологів, горе-мати понесла покарання

27.07.2016 Броварською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12016110180000351 відносно громадянки Р., за ст.117 КК України.

Жахлива подія сталася на території Іванківського району Київської області 10.05.2016, близько 16-ї години, громадянка Р, перебуваючи за місцем свого проживання, в приміщенні туалету, який розташований на подвір’ї вказаного господарства, за відсутності сторонніх осіб народила дитину жіночої статі вагою 2 500 грам, довжиною тіла 46см., яка була жива та життєздатна.

Одразу після пологів у громадянки Р. виник злочинний, протиправний умисел, спрямований на вбивство своєї новонародженої дитини. З метою реалізації свого умислу, остання застосовуючи фізичну силу перервала пуповину, після чого обмотавши ковдрою свою новонароджену дитину, викинула її до вигрібної ями. Після цього громадянка Р. вийшла з туалету та повернулась до свого будинку, нікого не повідомивши про те, що в неї стались пологи, з метою приховання факту вбивства своєї новонародженої дитини.

13.05.2016, о 23-й годині 05 хвилин, у вигрібній ямі туалету виявлено труп новонародженої дитини жіночої статі.  Смерть новонародженої дитини жіночої статі наступила внаслідок механічної асфіксії.

Громадянка Р., українка, громадянка України, уродженка м. Сургут, Тюменської області Російської Федерації, освіта середня, працювала виробником фасадної плитки, не заміжня, на утриманні має двох неповнолітніх дітей, раніше судима, 16.05.2014 року Іванківським районним судом Київської області за ст. 117 КК України до покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнення від покарання з випробовуванням з іспитовим строком 2 роки.

За результатами судового розгляду 05.09.2016 ухвалено обвинувальний вирок, яким громадянку Р. визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ст.117 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки. На підставі ст.71 КК України, до призначеного покарання частково приєднано невідбуту частину покарання за вироком Іванківського районного суду Київської області від 16.05.2014 та остаточно визначено покарання за сукупністю вироків у виді позбавлення волі на строк 5 років.

 

Добавить комментарий