БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

За втручання Броварської місцевої прокуратури до комунальної власності вже повернуто 40 га земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 8 млн грн

Протягом 2017 року Броварською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі територіальних громад Сидоровицької, Прибірської, Горностайпільської, Варівської сільських рад Іванківського району та Млачівської, Зеленополянської та Романівської сільських рад Поліського району Київської області скеровано до Іванківського районного суду Київської області 12 заяв про визнання спадщини у вигляді права на земельну частку (пай) відумерлою, що залишалася після смерті громадян, які за життя отримали сертифікати, після розпаювання земель колективних сільськогосподарських підприємств.

 

За результатами розгляду вказаних заяв, винесено 7 судових рішень, згідно з якими спадщину у вигляді земельних часток (паїв), визнано відумерлою та передано відповідним територіальним громадам.

 

Таким чином, за втручання Броварської місцевої прокуратури до комунальної власності вже повернуто 40 га земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 8 млн. грн.

 

Крім того, тривають судові розгляди з аналогічних питань, де площа земель становить більше 9 га, а її вартість близько 2 млн. грн.

 

Робота Броварської місцевої прокуратури на вказаному напрямку триває.

Добавить комментарий